چسب بتن | چسب عایق رطوبتی | چسب عایق استخر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

چسب بتن نانو، هورسان پلیمریست که مقاومت کششی، خمشی و دوام بتن را افزایش می‌دهد. از مهم‌ترین ویژگیهای چسب بتن‌ عایق بندی و افزایش چسبندگی بتن است.

نانو چسب بتن، عایق بندی ملات

چسب بتن نانو هورسان محصولیست که بر پایه تکنولوژی نوین تهیه و تولید شده ،که  برای جلوگیری از نفوذ آب و افزایش چسبندگی بتن از آن داخل محصولات بتنی استفاده می شود. این محصول با ایجاد لایه های به هم پیوسته، بتن را در مقابل شرایط محیطی مختلف و حرکات لرزشی نیز کاملاً مقاوم می کند.

برای دریافت مشاوره محصول نانو چسب بتن، با تماس بگیرید

09120805912-09120805918-09120805927  

 

 بتن یک ماده‌ی متخلخل است و اگر به خوبی آب بندی نشود، می تواند به مرور زمان مقدار زیادی آب را به خود جذب کند. این آب جذب شده می تواند حاوی آلودگی ها و مواد شیمیایی مختلفی باشد که تخریب بتن را رقم می زنند. اگر می خواهید که از عمر طولانی و دوام بالای بتن خود مطمئن شوید، لازم است که آب بندی آن را به صورت استاندارد انجام دهید.

 

موارد کاربرد و مزایای چسب بتن نانو هورسان

 اگر سازه‌های بتنی دچار آسیب‌دیدگی سطحی و عمقی شده باشند با چسب بتن‌ نانو هورسان می‌توان آن‌ها را ترمیم نمود. این ویژگی چسب بتن، هنگام نماسازی بر روی بتن قدیمی نیز کاربرد دارد. چسب بتن‌ از نفوذ آب جلوگیری کرده و از این جهت برای آب‌بندی بتن بکار می‌رود. برای آب‌بند کردن منابع، استخرهای بتنی، ترمیم آسیب‌دیدگی کانال‌های آب، کف سالن‌های صنعتی، باند فرودگاه‌ها، سدها، پایه پل‌ها و ستون‌ها می‌توان از چسب بتن‌ استفاده کرد.

چسب بتن بر پایه تکنولوژی نانو کاربردها و مزایای فراوانی دارد که در جاهای مختلفی از صنعت ساختمان سازی از آنها استفاده می شود. یکی از مهم ترین ویژگی هایی این محصول، افزایش کارایی بتن است.در عین حال به شدت نفوذپذیری آن را کاهش می دهد و اجازه نمی دهد که سیالاتی هم چون آب و دیگر محلول های خطرناک به بتن نفوذ کنند.

به این ترتیب بتن اجازه‌ی نفوذ آب به درون خود را نمی دهد و سیکل های مخربی هم چون انجماد و ذوب شدن آب در آن رخ نمی دهد. می دانیم که آب با منجمد شدن افزایش حجم می دهد. بنابراین اگر آب بتواند به داخل بتن نفوذ کند، در هنگام برودت هوا منجمد می شود و حجمش افزایش پیدا می کند. همین موضوع باعث تخریب بتن و بروز ترک هایی در آن می شود و در نتیجه آسیب دیدگی های گسترده‌ای در بتن رخ می دهد. چسب بتن نانو هورسان از ابتدا از ورود آب به بتن جلوگیری می نماید و هم چنین اجازه‌ ی بروز چنین مشکلی را نمی دهد. پس می توان گفت که به نوعی دوام و عمر بتن را نیز افزایش می دهد.

 چسب بتن نانو هورسان در عین حال با اضافه شدن به بتن می تواند مقاومت فشاری آن را تا پانزده درصد افزایش دهد و این نکته نیز ویژگی بسیار مهمی است که در این محصول موجود می باشد. هم چنین مقاومت های خمشی و سایشی بتن را نیز افزایش قابل توجهی می دهد. از چسب بتن هورسان در نماسازی های سیمانی، استخر، پشت بام و بتن هایی که سطح آن در معرض محیط قرار دارد استفاده می شود. یکی دیگر از کاربردهای بسیار مهم این چسب استفاده از آن در مخازن و منابع آبی جهت آب بندی می باشد.

 نانو چسب بتن، عایق بندی مخازن

نحوه و میزان مصرف چسب بتن نانو هورسان

برای استفاده از محصول چسب بتن هورسان به صورت عمومی پیشنهاد می شود که بین 5 تا 10 درصد از وزن سیمان مصرفی، چسب بتن هورسان را با آب رقیق کرده و جهت مخلوط در بتن  استفاده کرد.

بطور کلی و طی آزمایش های انجام شده اینطور میتوان پیشنهاد نمود، اگر دز مصرفی چسب بتن‌ را به میزان ۵% الی ۲۰% وزن سیمان مصرفی، به بتن اضافه کنیم نتیجه بهتری خواهیم گرفت.

اگر بتن مصرفی ما برای نماسازی و ساخت نمای سیمانی باشد، میزان مصرف را می توان تا ۲۰ درصد وزن سیمان مصرفی نیز افزایش داد.

توصیه می شود که در لایه های اجرا شده توسط چسب بتن رطوبت تا مدت ۳ تا ۴ روز حفظ شود. همانند تمامی مواد چسبنده، سطح زیرین جایی که می خواهیم این ماده را مورد مصرف قرار دهیم، اهمیت بسیاری دارد. این سطح باید صاف، بدون هیچ گونه آلودگی و یا لکه‌ی روغنی باشد و در صورت وجود هر کدام از این موارد باید رفع گردد.

 

برای دریافت مشاوره محصول نانو چسب بتن، با تماس بگیرید

09120805912-09120805918-09120805927  

نانو چسب بتن، عایق بندی استخر

مشخصات فیزیکی و شیمیایی چسب بتن نانو هورسان

حالت فیزیکی چسب بتن هورسان مایع بسیار غلیظ است. در آن هیچ گونه یون کلری وجود ندارد بنابراین بعد از ترکیب با بتن حمله‌ی کلرایدی به هیچ وجه بتن را تهدید نخواهد کرد. رنگ آن سفید رنگ است و قابلیت انحلال در آب را داراست. در واقع یکی از طرق مصرف آن، انحلال این چسب در آب می باشد. عدد pH آن بین ۶.۵ تا ۷ می باشد که نشانگر این است که این محصول کمی خاصیت اسیدی دارد، اما این خاصیت آن چنان زیاد نیست. وزن مخصوص این محصول حدود ۱۸۲ کیلوگرم بر لیتر می باشد.

 

شرایط و نحوه نگهداری چسب بتن نانو هورسان

این محصول را پس از تولید می توان در حدود یک سال نگهداری کرد، به شرط آن که دور از تابش طولانی و مستقیم نور خورشید قرار بگیرد و دمای محیط آن بین ۵ الی ۳۵ درجه سانتی گراد باشد.

 

برای دریافت مشاوره محصول نانو چسب بتن، با تماس بگیرید

09120805912-09120805918-09120805927  

 

عایق بندی نمای بتنی و سیمانی

نانو چسب بتن، عایق بندی نما ی ساختمان

 


عایق بندی بتن با روشهای ساده

نانو چسب بتن، عایق بندی اسان

 


مناسب برای نرمه کشی و هم سطح سازی

نانو چسب بتن، عایق بندی ملات

 


امکان اجرا بصورت پاششی

نانو چسب بتن، عایق بندی پاششی

 

 
 
 

 

 من بهترین چسب بتن هستم و بیشترین فروش را دارم.

Top
محصولات ما: نانو عایق رطوبتی، نانو عایق نمای ساختمان، نانو محافظ پارچه، چوب ، شیشه، فلز و خودرو - نانو سوپر جاذب آب گیاهان و... تلفنهای تماس : 09120805912- 09120805918-09120805927 More details…